Warunki pobytu


Regulamin pobytu na kwaterze prywatnej

USTKA, ul. Cisowa 14

 1. Doba hotelowa (pobyt na kwaterze) zaczyna się od godz. 12:00
 2. Na kwaterze mogą nocować tylko osoby w ilości zgodnej z rezerwacją.
  W wyjątkowych wypadkach, po uzgodnieniu z właścicielami kwatery istnieje możliwość nocowania innych osób za dodatkową opłatą.
 3. Osoby kończące pobyt zobowiązane są zwolnić pokój do godz. 10:00. Po tej godzinie swoje rzeczy można zostawić w zamykanym pomieszczeniu.
 4. Wyjeżdżający w godzinach wieczornych mogą przedłużyć pobyt do godz. 20.00, za dodatkową opłatą wynoszącą 50% ceny doby, w przypadku, gdy istnieje taka możliwość.
 5. W pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 6. Podczas gotowania posiłków prosimy otwierać okna w kuchni i włączać wyciąg kuchenny, a na koniec pobytu zabrać wszystkie swoje produkty z lodówek.
 7. Na terenie posesji można bezpłatnie zaparkować samochód. O kolejności ustawienia aut decydują goście w porozumieniu z właścicielem kwatery. Za szkody związane z uszkodzeniem auta na posesji nie odpowiadamy.
 8. Prosimy o jak najczęstsze uchylanie okna w łazience w celu uniknięcia zawilgocenia.
 9. Na terenie całego obiektu obowiązuje cisza nocna w godz. od 22:00 do 6:00
 10. Do dyspozycji gości w ogrodzie znajduje się altana, grill. Do korzystania z grilla należy mieć własny węgiel. W altanie prosimy nie używać otwartego ognia (np. świeca).
 11. Przy każdych drzwiach znajdują się klucze do pokoju i do budynku.
 12. Odwiedziny gości mogą odbywać się po uzgodnieniu z właścicielem kwatery.
 13. Za zagubienie kluczy do pokoju i budynku pobierana jest opłata w wysokości 10 zł za klucz do pokoju i 30 zł za klucz do budynku.
 14. W związku z segregacją śmieci prosimy o właściwe korzystanie z pojemników na odpadki: zielony z napisem plastiki - plastiki i puszki aluminiowe, czerwony z napisem szkło - szkło, zielony i czarny z napisem ogólne - wszystkie inne odpady.
 15. Gość zobowiązany jest w dniu wyjazdu do rozliczenia się z pobranego sprzętu i zdania kluczy.
 16. Korzystanie z grzałek, grzejników elektrycznych oraz butli z gazem w pokojach jest niedozwolone.

Zgodnie z naszą ofertą istnieje możliwość podłączenia do bezprzewodowego Internetu. Dla zainteresowanych właściciel udostępnia dane do połączenia: nazwę sieci i hasło dostępu. Prędkość łącza 20/4 Mb.

Miłego pobytu życzą: Cezary, Ela i Marta Tokarczyk